Název

Branný závod
V závěru školního roku jsme pro děti 5. až 8. třídy uspořádali branný závod, kterého se zúčastnilo 9 šestičlenných družstev. Žáci byli rozlosování předem napříč třídami, společně plnili uložené úkoly na 7 stanovištích rozmístěných na určené trase dlouhé cca 1,5 km.
Vyzkoušeli si hod granátem na cíl, vyluštit šifru zapsanou morseovkou, střelbu ze vzduchovky, dopravní test, poznávání R a Ž, test ze zdravovědy včetně praktického ošetření poraněného kolene a zápěstí a následného transportu zraněného, chůzi na chůdách.
Za nesplnění disciplíny či špatné odpovědi obdrželi trestné body, které představovaly minuty navíc k běžeckému času. Vyhrálo družstvo s nejrychlejším časem.

Období

• 33 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat