Název

Popis

Vybraní žáci 4. - 7. třídy se ve čtvrtek 16. 5. 2019 zúčastnili krajského kola přírodovědně - ekologické soutěže Zlatý list, které se konalo v okolí Záchranné stanice a ekocentra Pasíčka. Soutěž proběhla formou stezky se stanovišti, která prověřila znalosti soutěžících z botaniky, zoologie, meteorologie, ekologie a ochrany ŽP.
Naši školu v kategorii starších žáků (7. - 9. tř.) reprezentovalo šestičlenné družstvo děvčat ze 7. třídy (Halamková, Batelková, Pavlišová, Řezníčková, Pešková, R. Brázdová), které se rozdělilo na 2 tříčlenné hlídky. Tříčlenné hlídky vybíhaly po 3 minutách z areálu záchranné stanice. Hodnoceno bylo celé družstvo, body se sčítaly. V kategorii mladších žáků (4. – 6. tř.) soutěžili žáci Smola a Brožová (oba ze 4. třídy), Svobodová a Sádovský (5. tř.) a dva šesťáci – Adam Broža s Tomášem Svobodou.
S celkovým počtem 80 bodů se mladší žáci umístili na krásném 3. místě z 11. Starší žáci obsadili s 61 body 15. místo z 19. S odměnou nakonec odešel každý soutěžící. Organizátoři si pro soutěžící připravili ještě bonusový úkol, z 10 zadaných slov sestavit zajímavý příběh. Příběh děvčat ze sedmé třídy porotu učaroval a děvčata vyhrála obrovskou čokoládu.

Mgr. Daniela Kosařová

Období

• 38 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Huawei LYO-L21

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat